top of page
2.png
035A4342.jpg

Narodila jsem se jako Noemi a před více než 2 roky jsem prošla silným probuzením. Předcházela tomu mnohaletá práce na sobě, která začala po mém prvním rozchodu v 18 letech. Moje dětská dušička tenkrát velmi rychle dospěla a zjistila,

že věci můžou být i jinak, než do té doby slýchávala...

 

Doma to bylo hodně nahoru dolů. Jsem druhorozená ze 6-ti sourozenců a k životu potřebuju hodně klidu a pohody, takže jsem to odnesla v roli harmonizátora.

Hlavně ve vztahu mezi rodiči. Atmosféra doma mi způsobila hodně autoimunitních onemocnění - revma (Bechtěrev), juvenilní artritida, astma, špatná imunita, alergie, ekzémy,... To vše mi na druhou stranu dávaly pozornost rodičů. Díky změnám ve stravě (ječmen a chlorella GW) a v dospívání myšlenek jsem se postupně ze všeho dostala. 

Dnes o sebe s láskou pečuji a nemám žádná omezení.

Velký vliv na můj život měla křesťanská výchova. Hodně mě zkrotila. 

(Do teď tu divošku v sobě osvobozuju). Ve škole jsem trpěla a jen toužila po svobodě (jiném přístupu). Brzy jsem se osamostatnila.

Neustále jsem hledala cesty jak zaplatit nájem, jídlo, školu a další potřeby. 

Vše se točilo jen kolem toho. Podporu jsem musela hledat jen sama v sobě. 

V 18 letech jsem byla u nádherného domácího porodu nejmladšího bráchy,

díky tomu se v mém srdci zrodil sen stát se dulou. Najednou jsem našla v sobě motor. Dokázala udělat krok a odejít už nadobro z toxického vztahu.

Narazila na školu, kde jsem udělala maturitu a objevila dvouletý kurz na porodní bábu.

Potkala svého budoucího manžela.  

V té době jsem si ve 21 letech prošla vyhořením. Provázely mě silné psychické výkyvy, které jsem nechápala, odkud se berou. Dnes už je mi to jasné. Byla to má vysoká citlivost a tak i mé dary, se kterými jsem neuměla pracovat a které jsem silně ze strachu potlačovala... 

 

 

Pak to jelo jak na horské dráze.

Podnikala jsem a do toho byla zaměstnaná. Dvanáctky mě ničily a věděla jsem, že to musí jít i jinak. I přes vyšší příjmy se mi stále nedařilo...

Budovala jsem dlouhodobý vztah. Přišlo zasnoubení. Rozvod rodičů. Koronadoba. Svatba. 

Bylo tam spousta krásných a nezapomenutelných momentů. Ale i věcí, které jsem neviděla nebo nechtěla vidět. K tomu všemu jsem uvnitř stále cítila pnutí.

Sílu, která chtěla ven, ale nevěděla jsem jak. V tomto období ve mě dozrála myšlenka: Sebevědomá žena = hezký porod = spokojené dítě = šťastnější svět

Jak zvýšit sebevědomí u žen? Důležitost cyklu? Sebelásku? Partnerství?

A tak jsem 15. ledna 2021 celá vyděšená založila Instagram Srdcem amazonka.

Čím více jsem šířila osvětu, tím více jsem se dostávala k sobě. Léčila jsem svou duši. Své srdce. Svou lásku k sobě. V červenci 2021 přišel vnitřní výbuch. Celoživotní role hodné holky mě dostala na dno. Ztratila jsem se v sobě. Nezapomenu na moment, kdy brečím

v lese a obviňuju celý svět... Došly mi síly a z oběti se touto větou stal ze mě tvůrce: ,,A dost! Teď bude vše jak chci já!''​

V červenci jsem vypustila neúspěšný program o cykličnosti, nevzdala jsem to a vypustila druhou službu energetické čištění.

První objednávky, spokojení klienti a tak i první finanční úspěch. Začala jsem do hloubky na sobě pracovat. Nacházet ztracené klíče.

V září došlo k uzavření několika dlouhodobých spoluprací. I díky tomu jsem se rozhodla odejít z práce. Vnitřní proměna jela na plné obrátky a v tom přišel šok.

 

Ocitla jsem se v realitě, kde mi všichni byli vzdálení. Včetně partnera. Stála jsem před rozhodnutím. Budu dělat jakože nic nebo řeknu pravdu. Nasledovala jsem srdce - pravdu. Odešla jsem, našla si bydlení a ztratila vše, co jsem měla, abych našla to, kdo doopravdy jsem. Přišla spousta zkoušek, fuckupů, slz,... Odešlo spousta přátelství, aby vznikla nová. Přejmenovala jsem se na Naomi.

Naše rodina se rozdělila na dva tábory. Přišel obrovský tlak okolí. 

Ale nenechala jsem se tou silou semlít a vzala život do vlastních rukou. I díky tomu se mi otevřely neuvěřitelné dary.

Vnímám anděly, cítím úžasné věci, umím se propojit s duší druhého, vidím aury, otevřel se mi channeling, umím čistit bloky, mám jasnovidění a jasnocítění. Ukazuji druhým jak objevit sebe.

Miluju svůj život a přijímám všechny výzvy, které mi přicházejí do cesty.

Cítím se svobodná, šťastná, umím si hrát i s radostí pracovat. Vím, co chci a co ne. 

Buduju si svůj život a dějí se v něm neskutečné zázraky. 

 

Aktuálně pracuji s klienty, tvořím programy a vizí do budoucna mám asi milion,

tak uvidíme, co mě dál čeká! 

S láskou ♡ 

Srcem amazonka

Naomi

 

bottom of page